Dodatki


29.11.2016: Korekta
W ramach korekty liczba rozdziałów zmieniła się z 61 na 47. Zmiany obejmują:
- poprawki językowe, interpunkcyjne, itp., rozdziały nie były pisane na nowo, jedynie poprawiane, korekta odbywała się przez długi okres czasu, dlatego cały czas sukcesywnie poprawiam niewielkie fragmenty, gdy odkryję błędy; miałam wielką ochotę napisać połowę opowiadania na nowo, gdy je czytałam, ale chyba nie o to tu chodzi ;)
- scalenie początkowych rozdziałów: początkowe liczyły po ok. 2 strony, dlatego połączono je w       rozdziały ok. 8 stronicowe tak by tworzyły zgrabną całość,
- wyrzucenie wątku o magicznym pochodzeniu Lily - wątek umarł, nie chciałam go dalej prowadzić, mijał się z kanonem i był kulą u nogi przy dalszym pisaniu. W poprzednim wątku przygnębienie Lily przez zdradę matki ciągnęło się przez kilka rozdziałów i ukształtowało jej przyjaźń z Syriuszem, stąd dodano niewielki wątek o chorobie jej ojca. Jest to praktycznie tylko wspomniane i nie rozwijane, Lily i Syriusz mieli kilka ciekawych rozmów i nie chciałam ich usuwać, więc jedynie odrobinę je przeredagowałam.

W przyszłości poniżej pojawią się odnośniki do usuniętych fragmentów sklejonych w jedno opowiadanie.


1 komentarz:

Użytkowników bez konta Google proszę o wybór z listy "komentarz jako" pola "Nazwa/Adres URL" i w polu nazwa podanie nicka. Jest łatwiej, gdy wiadomo, kto jest kim.